Atletické úspěchy – dvě stříbrné medaile

Datum: 5.5.

zpráva p. uč. Kronikové

Dne 4. 5. 2023 se uskutečnilo okresní kolo v atletickém čtyřboji mladších žáků a žákyň na hřišti základní školy Štefcova. Naši školu reprezentovali:
Mladší žáci: Michal Horáček a Matouš Voborník 7.A, Petr Černík a Adam Šinkovský 7.B a Adam Urbánek 7.D. Kluci předvedli skvělé výkony a díky nim skončili na krásném 2. místě. Za zmínku stojí skvělé výkony: Petr Černík dálka 459 cm a hod míčkem 49,40m. Nejlepší z pětice byl Adam Urbánek.
Mladší žákyně: Michaela Bergerová a Ema Špliňová 6.C, Aneta Macháčková a Tereza Navrátilová 7.A a Markéta Pospíšilová 7.D. I děvčata bojovala srdnatě a skončila také na 2. místě. Skvělé výkony: Aneta Macháčková 8,0 s na 60 m, Ema Špliňová 401 cm dálka, Tereza Navrátilová 40 m hod míčkem a Markéta Pospíšilová 2:05,0 min běh na 600 m.
Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy