Úřední deska

Oznámení o realizaci průzkumu trhu - k nákupu stavebnic pro výuku informatiky

Seznam přijatých ukrajinských dětí

DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY

Žáci mají možnost přihlásit se na doučování různých předmětů.

  

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

QR kód

QR kód QR kód

Adopce v ZOO

Datum: 3.1.

Milí žáci, rodiče a učitelé,
mockrát vám děkujeme, že jste se zapojili do předvánoční akce Adoptujme zvířátko tím, že jste donesli výrobky na prodej, nebo jste si výrobek zakoupili. Vybralo se rovných 5 286 Kč, které pošleme dvorské zoologické zahradě. A teď je na vás, které zvíře adoptujeme. Do pátku hlasujte a vyberte, které zvíře naše škola adoptuje. Odkaz na anketu naleznete ve zprávě v Bakalářích. A až v létě pojedete do zoo, měli bychom jako škola mít u vybraného zvířete pamětní cedulku. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci!
Školní parlament

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy