Závěr Ligy škol v orientačním běhu

Datum: 25.5.

Téměř padesátku(!) závodníků přivedly 24.5. p. uč. Kroniková, Kokrdová a Lánová na start posledního 4. kola „Ligy škol v orientačním běhu“. Po výborných výkonech naše škola uhájila svoje postavení a v celkovém hodnocení zvítězila před ZŠ Štefánikova a ZŠ Bezručova a vybojovala tak postup do celostátního kola! Ve výsledkových listinách jednotlivců byli nejvýše: 2. místo: Eva Jelínková, 2.A, Nikola Houžvičková, 7.A, Simona Suchá, 8.B, 5. místo: Barbora Fejglová, 2.D,  Vendula Novotná, 4.A,  Kryštof Ludvík, 2.A, 6. místo:  Barbora Morávková, 7.A
Pro naše celkové vítězství byl důležitý každý získaný bod i za další umístění, velké díky všem, kdo se na našem dalším sportovním úspěchům podíleli

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy