Závěr ligy škol v OB

Datum: 24.5.

Poslední letošní kolo "Ligy škol v orientačním běhu" proběhlo ve středu 23.5.. Na start přivedly paní učitelky Kroniková a Kokrdová zhruba padesátku našich běžců a řada z nich se prosadila do popředí výsledkových listin: 1. místo: Jelínková Eva, 3.A, Rážová Aneta, 5.A, Gloser Tomáš, 5.A, 2. místo: Novotná Vendula, 5.A, Jelínek František, 3.A, Pompach Lukáš, 7.B, 4. místo: Trenzová Bára, 3.C, Rémiš Štěpán, 3.C, Kočí Miroslav, 5.B, 5. místo: Fejglová Barbora, 3.D, Rémiš Šimon, 3.C, 6. místo: Machková Berenika, 4.C, Suchá Simona, 9.B, Novotný Vítek, 2.D

V celkovém pořadí škol jsme uhájili první místo s náskokem více než 100 bodů, blahopřejeme! V kategoriích H2 a D2 (4. a 5. třídy) jsme se stali celkovými vítězi krajského kola, v kategoriích D3, D4, H3, H4 (6.-9. třídy) jsme v krajském kole obsadili celkově 3. místo, pouhé dva body za postupem do celostátního kola. Děkujeme všem závodníkům, učitelkám i rodičům, kteří se na tomto velkém úspěchu podíleli.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy