Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Zápis do prvních tříd - rezervace pro podpisy žádostí o přijetí - i pro 17.4. a 18.4.

Datum: 3.4.

Vážení rodiče, 

byl spuštěn systém REZERVACE termínu pro podepsání žádosti, kterou jste vyplnili elektronicky. S sebou si vezměte příslušné doklady. Pokud máte zájem o vydání Městské karty MHD pro své dítě zdarma, vytiskněte Žádost oboustranně, vyplňte a spolu s fotografií dítěte (3,5 x 4,5 cm zezadu podepsanou) nám předáte při podpisu. Pokud nemáte tuto možnost, dáme vám Žádost při podpisu, doma si vyplníte a spolu s fotografií vložíte do poštovní schránky před hlavním vchodem do budovy školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy