Zápis do prvních tříd - rezervace pro podpisy žádostí o přijetí - i pro 17.4. a 18.4.

Datum: 3.4.

Vážení rodiče, 

byl spuštěn systém REZERVACE termínu pro podepsání žádosti, kterou jste vyplnili elektronicky. S sebou si vezměte příslušné doklady. Pokud máte zájem o vydání Městské karty MHD pro své dítě zdarma, vytiskněte Žádost oboustranně, vyplňte a spolu s fotografií dítěte (3,5 x 4,5 cm zezadu podepsanou) nám předáte při podpisu. Pokud nemáte tuto možnost, dáme vám Žádost při podpisu, doma si vyplníte a spolu s fotografií vložíte do poštovní schránky před hlavním vchodem do budovy školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy