Zájezd do Anglie

Datum: 9.1.

Vážení zájemci!

Předběžný zájem o zájezd je velký (68), převyšuje kapacitu zájezdu (55), ne na každého se tedy dostane. Ze zájezdu budou automaticky vyloučeni žáci s výraznějšími kázeňskými přestupky (ředitelská důtka a horší). Přednost při přihlašování budou mít žáci starších ročníků (8. a 9.), sedmáci budou zájezd doplňovat, resp. budou náhradníky (poněvadž se bude zájezd pravděpodobně za dva roky opakovat, bude mít 7. ročník ještě příležitost). Zápis bude otevřen 9.1. 2018 ve 20:00. Zapisovat se mohou všichni žáci 7.-9. tříd, kteří podali předběžnou přihlášku a splňují kázeňské podmínky. Ze zapsaného seznamu vznikne soubor účastníků zájezdu, kteří budou následně vyzváni k podání závazné písemné přihlášky a k uhrazení zálohy ve výši 3000 Kč. Dotazy na ondrej.fajfr@zshorakhk.cz nebo na tel.: 725780025.

Ondřej Fajfr, vedoucí zájezdu

 

POPIS ŠKOLNÍHO ZÁJEZDU
Lokalita: Torbay

Termín: 17.06.2018 - 24.06.2018
Rozsah: 8dní/5nocí/12 lekcí v jazykové škole

Cena: 10460  Kč + vstupy (cca 40 GBP) + rozumné kapesné (cca 50 GBP)
Ceny jsou kalkulovány při tomto kurzu: 1 GBP za 29,44 CZK
V ceně zájezdu jsou zahrnuty tyto položky:
· ubytování: hostitelská rodina 2-4 studenti v jedné rodině počet nocí: 5

V průběhu zájezdu studenty vyzvedává zájezdový autobus s průvodcem na předem určených místech, tzv. meeting pointech, při okruhu městem a odváží je do školy, stejným zpusobem se studenti vracejí zpět do rodin. Meeting pointy jsou vzdáleny cca 10 minut chůze z domu host. rodiny a studenti chodí sami. Studenti, kteří bydlí cca 10 - 15 minut pěší chůze od školy, chodí pěšky.
Jazyková škola se snaží maximálně vyjít vstříc požadavkům na rozdělení do hostitelských rodin dle preferencí, ale nelze garantovat.

· strava: plná penze (snídaně, obědový balíček, večeře)
· 12 lekcí výuky pod vedením zkušených lektorů + závěrečný certifikát o absolvování výuky
· pojištění účastníků hromadného zájezdu (léčebné výlohy, pojištění na storno, úrazové pojištení, pojištění odpovědnosti,
pojištění zavazadel)
· doprava luxusním zahraničním autobusem (DVD, WC, ABS, klimatizace), včetně Eurotunelu nebo trajektu (obě cesty stejne - rozhodnutí v kompetenci SA). Autobus doprovází skupinu během celého pobytu. Doprava je zajištena autobusy externího dopravce
· doprovodný program
· průvodce, který doprovází skupinu a je k dispozici 24 hodin denně na mobilním telefonu
· občerstvení na zpáteční cestě
· informační materiály a kvízy pro studenty
· informační letáky a mapky pro pedagogy
V ceně není zahrnuto:
· vstupy - dle vybraného programu a věku studentů
· kapesné
· kombinace přepravy: trajekt na cestě tam a Eurotunel na cestě zpět
· žlutý autobus RegioJet Fun&Relax, v prípadě naplnění celého autobusu jednou skupinou

Návrh programu pro jazykový pobyt v Torbay - 8 dní (12 lekcí):
1. den: Odjezd ráno z České republiky z místa podle vašeho výběru.
2. den: ráno příjezd do Velké Británie, odpoledne příjezd do Torquay, prohlídka města - návštěva Babbacombe Model Village (7 a 9 GBP) nebo Living Coast (7,40 GBP) - ukázka života mořských  živočichů, večer setkání s hostitelskými rosinami, které si studenty odvezou domů, večeře v rodině.
3. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do Exeteru - hlavního města Devonu, procházka historickým městem, dle zájmu prohlídka katedrály (3 GBP), možnost nákupu, večeře v rodině.
4. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne prohlídka města Plymouth - přístav, který sehrál duležitou úlohu v historii, návšteva National Marine Aquarium (5,30 GBP), kde mužete vidět množství mořských živočichu (žraloci, mořští koníci, želvy,...) nebo projížďka lodičkou (5 a 8,50 GBP) podél přístavu - základna britského královského námořnictva, večeře s rodinou.
5. den: Snídaně v rodině, celodenní výlet do unikátního biologického projektu Eden Project (4,60 a 9 GBP) s obřími skleníky s rostlinami z několika podnebných pásem, návrat do rodin, večeře.
6. den: Snídaně v rodině, dopoledne výuka, odpoledne výlet do oblasti národního parku Dartmoor - procházka po okolí v typické krajině vřesovišt a mezi poníky, dle času zastávka ve vesničce Widecombe, večeře v rodině.
7. den: snídaně v rodině, brzo ráno odjezd do Londýna, celodenní pěší prohlídka Londýna - London Eye, Houses of Parliament, Westminster Abbey, Whitehall, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square s možností návštěvy National Gallery (zdarma), Leicester Square, Picadilly Circus, Čínská čtvrť, Soho, Britské muzeum (zdarma), Covent Garden, lodí nebo metrem (4,35 a 8,70 GBP) k O2 aréně, při plavbě výhledy na St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, The Globe, London Bridge, HMS Belfast, Tower of London, City Hall, Tower Bridge, Canary Wharf. Večer odjezd do České republiky.
8. den: příjezd do České republiky na určené místo.

Uvedené vstupné berte, prosím, jako orientační. Nižší cástky jsou zpravidla uvedeny pro děti do 15 let, vyšší částky pro studenty starší.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy