Výherci Halloweenské soutěže

Datum: 6.11.

zpráva Školního žákovského parlamentu

A jsou tu - výsledky první soutěže vyhlášené Školním parlamentem. Členové parlamentu se usnesli, že nejkrásnější, nejoriginálnější, a zároveň nejstrašidelnější fotografie zaslali:  Vítek Dvořák 2.B - Janek Ryšávka 2.C,  Barbora Urbánková 9.B,  Mariana Baťková 4.B, Nelinka Hejzlarová 1.B a Kristýna Špryncová 2.C. Vítězné fotografie si můžete prohlédnout níže. Všem výhercům blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme za poslané fotografie, krásné byly všechny. Těšte se na další, listopadovou soutěž! 

   

 

  

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy