Vybíjená mladších dívek

Datum: 22.3.

zpráva p. uč. Andrlové
Dne 21.3. se naše škola zúčastnila turnaje ve vybíjené. Turnaj se odehrál ve dvou skupinách. Naše škola se umístila na 3. místě v základní skupině a do finálových bojů nezasáhla. O pořadí ve skupině rozhodl (bohužel) jen jeden jediný míč. V celkovém pořadí zvítězila ZŠ Kukleny před ZŠ Svobodné Dvory a ZŠ Jiráskovo náměstí. Za vzornou reprezentaci děkujeme těmto dívkám:
Eva Perthenová, Karolína Vaňková, Amálie Kučerová, Viktorie Linderová, Veronika Pecinová, Adéla Vlášková, Lucie Martinková, všechny 6.A, Nikola Blažková, 6.B, Petra Šintáková, Karolína Krausová, Bára Plotová, Nikola Roupcová, Veronika Bártová, všechny 6.C.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy