Vernisáž je za námi

Datum: 22.5.

Čtvrtek 18.5. byl pro naši školu slavnostním dnem, v rámci oslav 40. výročí proběhla tradiční Vernisáž s bohatým doprovodným programem. Všichni návštěvníci, a nebylo jich málo, si mohli prohlédnout ukázky prací našich žáků, pobavit se při mnoha vystoupeních, užasnout nad pokusy nebo ověřit své znalosti v různých předmětech. Výzdobu školy nebo atmosféru různých vystoupení zachytili naši fotografové, nesčetné fotografie najdete v našich fotogaleriích , prohlédnout si můžete také Almanach. Všichni organizátoři, účastníci i pomocníci, kteří se na Vernisáži jakýmkoliv způsobem podíleli, zaslouží za její vydařený průběh velikou pochvalu!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy