Úspěch v okresním kole FO

Datum: 4.4.

Ve středu 3.4. se na naší škole konalo okresní kolo fyzikální olympiády v kategoriích E a F (9. a 8. třídy ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií). Jako obvykle se z naší školy zúčastnila početná skupina soutěžících, kteří se na olympiádu pravidelně připravovali pod vedením p. uč. Zýkové. Nejlepšího výsledku dosáhl v kategorii E Tomáš Kubišta z 9.A, který předběhl řadu gymnazistů a obsadil skvělé druhé místo, gratulujeme! Do první desítky se prosadili Vojta Široký z 9.A v kategorii E a Šimon Peterka z 8.A v kategorii F, oba skončili na devátém místě. Děkujeme všem statečným účastníkům za vzornou reprezentaci a spoustu práce a času, který přípravě věnovali.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy