Strava bez chemie

Datum: 8.12.
Zprávička od paní Ing. Ivy Víravové, certifikované výživové poradkyně:
V ZŠ Milady Horákové v Hradci Králové se uskutečnily projektové dny Pestrá strava bez zbytečné chemie.
Na fotkách je vidět, jak si děti představují ideální svačiny. Ty jsou nádherné, co?
A proč mívají v krabičkách sladkosti a chleba se salámem? Možná proto, že do ještě nedostaly možnost ukázat svoji představu:-). Teď už mají ale i recepty a vařečky, tak to zvládnou i doma s rodiči.
Tak třeba 3.D - celá třída byla plná sportovců, žádné obézní dítě. Měly představu o tom, co je zdravé a u čeho se získává energie. Vyjmenovaly 20 druhů sportů, které aktivně dělají. Mezi nimi i kraf maga, tanec u tyče, jízda na koni a capuiera. Ve třídě jsou i děti se zdravotními omezeními a to je od pohybu a sportu neodradí! Velká radost s nimi pracovat. A k tomu mají báječnou paní učitelku, která jim dobře rozumí a pracuje s nimi v klidu a vzájemném souznění. Těším se na další třídy.
Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy