Štafetový pohár - krajská medaile

Datum: 16.5.

zpráva p. uč. Kušnírové

Dne 15. 5. 2019 se na atletickém stadiónu v Novém Městě nad Metují konalo krajské kolo Štafetového poháru žáků 1. – 5. ročníků. Krajského kola se zúčastnilo 15 družstev a všechna družstva bojovala nejen se soupeři a s časem, ale i s nepřízní počasí. Naše družstvo nakonec získalo bronzové medaile. Školu reprezentovali: 3.A – Macháčková Aneta, Pižl Vojtěch; 3.B – Shmano Diana, Ryšánková Kristýna, Šinkovský Adam, Plass Jakub, Tišer Max; 3.C – Horáčková Anna; 3.D – Pospíšilová Markéta, Exner Jakub; 4.C – Thiele Antonín, Trenzová Barbora; 4.D – Schmidt Matěj, Fejglová Barbora; 5.A – Dubcová Veronika; 5.B – Čermák Tobiáš, Ryšavý Michal, Veverková Alena, Špliňová Anežka. Všem děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy