Štafetový pohár - kraj

Datum: 29.5.

zpráva p. uč. Kušnírové

Dne 18.5.2017 se konalo na stadiónu gen. Klapálka v Novém Městě nad Metují krajské kolo Štafetového poháru dětí 1. - 5.roč. Každá škola postavila 4 štafety - 8x100m mladší žactvo, 8x100m starší žactvo a dvě štafety 8x200m, kde byli žáci obou kategorií společně. Všechny štafety bojovaly statečně nejen s časem, ale i s velkým teplem. V konkurenci 15 škol obsadili naši závodníci skvělé 3.místo. Naše štafeta starších žáků svoji štafetu vyhrála, ale vzhledem k velmi vyrovnaným výsledkům 200 m smíšené štafety vítězství neudrželi, přestože v minulých ročnících by čas stačil na vítězství. Mezi prvními třemi štafetami byly krokové rozdíly. Školu reprezentovali: Trenzová Barbora a Veronika, Bláhová Tereza, Antonín Thiele z 2.C, , Alena Veverková, Anežka Špliňová, Tobiáš Čermák, Tadeáš Novák z 3.B, Jolča Trunečková a Dominik Kmínek ze 3.B, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik za 4.B, Aneta Rážová a Tomáš Gloser ze 4.A, Eva Perthenová, Amálka Kučerová, Adam Kropáček z 5.A, Ema Thiele, Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B. Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy