Štafetový pohár

zpráva p. uč. Kušnírové

Dne 19.4.2017 se konalo na stadiónu Sokola v Hradci Králové okresní kolo Štafetového poháru dětí 1. - 5.roč. Každá škola postavila 4 štafety - 8x100m mladší žactvo, 8x100m starší žactvo a dvě štafety 8x200m, kde byli žáci obou kategorií společně. Ve velmi nepříznivém počasí všechny štafety bojovaly statečně nejen s časem, ale i se silným větrem a zimou. V konkurenci 9 škol obsadili naši závodníci skvělé 2.místo a postoupili do krajského kola, které se bude konat 18.5. v Novém Městě. Školu reprezentovali: Trenzová Barbora a Veronika, Bláhová Tereza, Antonín Thiele z 2.C, Matěj Schmid 2.D, Alena Veverková, Anežka Špliňová, Tobiáš Čermák, Tadeáš Novák z 3.B, David Tezour z 3.A, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik za 4.B, Aneta Rážová a Tomáš Gloser ze 4.A, Eva Perthenová, Adam Kropáček z 5.A, Ema Thiele, Sam Šinkovský, Martin Laštůvka z 5.B. Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy a přeji úspěch v krajském kole.