Štafetový pohár

zprávy p. uč. Kušnírové

Dne 15.5.2018 se konalo na stadiónu gen. Klapálka v Novém Městě nad Metují krajské kolo Štafetového poháru dětí 1. - 5.roč. Každá škola opět postavila 4 štafety - 8x100m mladší žactvo, 8x100m starší žactvo a dvě štafety 8x200m, kde byli žáci obou kategorií společně. Všechny štafety bojovaly statečně. V konkurenci 15 škol obsadili naši závodníci 4.místo. Štafeta mladších žáků skončila na pěkném 2. místě. Ze všech ročníků této soutěže měla naše družstva nejlepší časy, ale to v silné konkurenci nestačilo na žádnou medaili. Školu reprezentovali: Eva a Franta Jelínkovi, Kryštof Ludvík, Jirka Makarič z 3.A, Matěj Schmidt a Barča Fejglová z 3.D,Trenzová Barča, Vanišová Terka, Bláhová Terka, Tonda Thiele z 3.C, Tobík Čermák, Míša Ryšavý z 4.B, Jolča Trunečková ze 4.C, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Honza Štefanik z 5.B, Aneta Rážová, Dan Karmin a Tomáš Gloser z 5.A, Verča Dubcová ze 4.A. Všem děkuji za skvělou reprezentaci školy.

Dne 9.5.2018 se v Hradci Králové na stadiónu Sokola konalo okresní kolo Štafetového poháru dětí 1.- 5. ročníku, kterého se již tradičně účastníme. Naše družstvo se umístilo na 2. místě a postoupilo do krajského kola.