Spuštění online výuky v Teams

Vážení rodiče,
od úterý 31.3. spouštíme na 2.stupni organizovanou online výuku vybraných hodin v aplikaci Teams podle provizorního rozvrhu (hodiny až od úterý 31.3.). Vyučovací hodiny jsou organizované stejně jako za normální situace - trvají 45 minut, začátky jsou v 8:00, 8:55, 10:00 a 10:55. Většina vašich dětí už je připojená a pracuje na zadaných úkolech, ve svých příspěvcích uvidí "pozvánky" na příslušné hodiny.
Je možné nainstalovat mobilní aplikaci Teams firmy Microsoft, pro děti většinou ideální řešení, protože jsou na svůj mobil zvyklé:-))
K zapojení do hodiny jsou nutná sluchátka (ntb, tablet, mobil mají obvykle svoje reproduktory), velmi vhodný, ale ne nutný, je mikrofon (ntb, tablet, mobil mají opět obvykle svůj).
Prosíme o trpělivost, služba je úplně nová pro děti i pro všechny vyučující.
Na 1. stupni si výuku organizují třídní učitelky. Některé třídy jsou do Teams také připojené.

V případě problémů s hesly, přihlášením, fungováním Teams, technikou či jinými potížemi (týkající se Teams:-) ) se obracejte na p. uč. P. Petra (prostřednictvím e-ŽK nebo e-mailu)
Závažnější technické problémy můžete řešit s naším správcem IT: vlk@zshorakhk.cz

Na nejzákladnější návody pro děti se můžete podívat na videích:

jednotlivé základní kroky (převzato ze ZŠ Bezručova):

odevzdání úkolu , připojení k online hodině

Nebo celkový pohled:

Jak pracovat s Teams z pohledu studenta