Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Školní kolo ZO - doplněno

Datum: 27.1.

V pátek 24.1. uspořádali vyučující zeměpisu školní kolo zeměpisné olympiády. V kategorii C pro 8. a 9. třídy si nejlépe počínali Šimon Peterka, 73 body, Bohumil Jakoubek, 67 bodů, oba 9.A a Matěj Gábeĺ, 8.A, 63,5 bodu. Nástrahy kategorie B pro 7. třídy zvládli nejúspěšněji Tomáš Gloser, 7.A, 50,5 bodu, Jan Štefánik,7.B, 46 bodů a Vojtěch Vrba, 7.A, 38 bodů. V kategorii A (6. třídy) byli nejlepší Jan Krutiš (6. B) 55,5 bodu, Jan Urbánek (6.A) 54,5 bodu, Markéta Kutnarová (6.B) 54 body.

Gratulujeme nejlepším a budeme jim držet palce v dalším kole. 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy