Školní kolo Pythagoriády - doplněno

Datum: 8.2.

Ve čtvrtek 2.2. proběhlo školní kolo Pythagoriády, matematické soutěže zaměřené více na úsudek a selský rozum než na běžné školní znalosti. Úspěšným řešitelem je ten, kdo vyřeší správně alespoň devět úloh z patnácti, ze 44 soutěžících v kategoriích 6.,7. a 8. tříd se to podařilo dvěma žákům, kteří získali 10 bodů, byli to Radek Matějíček ze 6.A a Kristýna Kratěnová ze 7.A. V kategorii pátých tříd soutěžilo téměř 30 účastníků, úspěšní řešitelé mezi nimi byli tři: Valérie Ludvíková,5.C, 13 bodů,Jan Dresler, 5.A, 11 bodů a Tereza Nosková, 5.C, 10 bodů. Všem úspěšným řešitelům gratulujeme!  

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS