Školní kolo FO

Datum: 13.1.

Jako tradičně z naší školy postupuje do okresního kola fyzikální olympiády velký počet úspěšných řešitelů školního kola. Pod vedením p. uč. Strnada se s nástrahami úloh školního kola úspěšně vypořádali: Burda Jan, Gábel Matěj, Šic Filip, všichni 8.A, Záruba Vojtěch, Pňaček Ondřej, Tkáč Andrej, všichni 8.B, Lhoták Dominik, 8.C,  Pultar Adam, Zákravský Vojtěch, Novák David, všichni 9.A, Ende Lukáš, 9.B, Brklová Aneta, Hejsková Tereza, Brož Štěpán, všichni 9.C. Přejeme jim, aby jejich práce přinesla ovoce i v okresním kole, které se koná na naší škole 24.1.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy