Školní kolo CHO

Datum: 5.2.

Chemická olympiáda patří mezi ty nejnáročnější, přesto se u nás každoročně najdou borci, kteří po poctivé přpravě pod vedením p. uč. Zýkové zvládnou školní kolo, jak praktickou laboratorní část, tak teoretický test. Letos se zúčastnilo pět statečných šikulků: Tereza Kramářová z 9.C získala 138 bodů, Ondřej Holeček  z 9.B 128 bodů, Adam Pultar z 9.A 122 bodů, David Novák z 9.A 100 bodů a Filip Tošovský z 9.A 98 bodů. Kdo postoupí do okresního kola ještě není jasné, v každém případě všichni zaslouží pochvalu za spoustu času a práce navíc, která se jim určitě vyplatí i při dalším studiu.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy