Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Školní kolo CHO

Datum: 5.2.

Chemická olympiáda patří mezi ty nejnáročnější, přesto se u nás každoročně najdou borci, kteří po poctivé přpravě pod vedením p. uč. Zýkové zvládnou školní kolo, jak praktickou laboratorní část, tak teoretický test. Letos se zúčastnilo pět statečných šikulků: Tereza Kramářová z 9.C získala 138 bodů, Ondřej Holeček  z 9.B 128 bodů, Adam Pultar z 9.A 122 bodů, David Novák z 9.A 100 bodů a Filip Tošovský z 9.A 98 bodů. Kdo postoupí do okresního kola ještě není jasné, v každém případě všichni zaslouží pochvalu za spoustu času a práce navíc, která se jim určitě vyplatí i při dalším studiu.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy