Školní kolo BiO

Datum: 11.1.

Ve čtvrtek 10.1. uspořádala paní učitelka Andrlová školní kolo "Biologické olympiády" kategorií C (8. a 9. třídy) a D (6. a 7. třídy), kterého se zúčastnilo 17 zájemců. Mezi staršími byli nejlepší Šimon Peterka, 8.A, úspěšnost 71,5%, Jáchym Málek, 9.B, 70% a Luisa Pavlíčková, 8.C, 62%. V kategorii D uspěli nejlépe Matěj Jacko, 6.B, 47,5%, Jan Štefanik, 6.B,  45% a Lucie Martinková, 7.A, 40,5%. Obzvláště ti starší mají díky svým dobrým výsledkům velkou šanci postoupit do okresního kola, kam se ze všech škol vybírají jen ti s nejlepšími výsledky,  držíme palce:-)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy