Školní kolo Basic Lingua

Datum: 21.11.

zpráva p. uč. Skrbkové

Ve čtvrtek 21. 11. se konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce Basic Lingua. V kategorii I (6. a 7. třídy) byli nejúspěšnější: na 1. místě Aneta Rážová, na 2. místě Tomáš Gloser a na 3. místě Vojtěch Vrba - všichni ze 7.A. V kategorii II (8. a 9. třídy) se umístili: na 1. místě Daniel Čáslavský (9.B), na 2. místě Adam Kropáček (8.A) a na 3. místě Štěpán Hanuska (9.A). Vítězové budou naši školu reprezentovat v okresním kole. Všem medailistům gratulujeme k úspěšnému umístění a děkujeme i všem ostatním za statečnou účast a dobré výkony.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy