Pythagoriáda - okresní kolo 5.,7.

Datum: 28.5.

V pondělí 28.5. proběhlo na naší škole okresní kolo Pythagoriády dvou kategorií – pro 5. a 7. ročníky ZŠ a odpovídající ročník víceletých gymnázií, do kterého postoupila celkově stovka nejlepších soutěžících ze školních kol. Mezi páťáky bylo celkem 26 úspěšných řešitelů, kteří zvládli alespoň deset úloh z patnácti během 60 minut, ze sedmáků se to podařilo 17 soutěžícím. Z našich se vedlo nejlépe Antonínu Vlčkovi z 5.A, který obsadil 3.-7. místo, mezi úspěšné řešitele se zařadili také Marie Coufalová, 5.A a Radek Matějíček, 7.A. Gratulujeme k pěknému úspěchu v těžké konkurenci a děkujeme za kvalitní reprezentaci školy. Kompletní výsledkové listiny najdete také na našich stránkách MO&FO.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy