Putování za sluníčkem 2017

Datum: 19.6.

zpráva p. uč. Půhoné

Tradiční Putování za sluníčkem mělo dvacáté pokračování

Rekordní počet účastníků přilákal 20. ročník akce Putování za sluníčkem. Na start první červnovou sobotu přišlo nebo přijelo na kole skoro tři sta účastníků – dětí s dospělým doprovodem. Jubilejní ročník byl na dvacítku bohatý. Cyklisté se vydali od Základní školy Milady Horákové v Hradci Králové na dvacetikilometrovou trasu hradeckými lesy. Po cestě potkávali pěší turisty. Ti odstartovali na kratší trasu z Nového HK. Děti si nesly křížovku s dvaceti písmenky a krásnou sluníčkovou propisku. Za splněné úkoly na stanovištích dostávaly písmenka a v cíli si za vyluštěnou tajenku vybraly zaslouženou odměnu s logem akce, která se konala za podpory Magistrátu města Hradec Králové. Rodinné týmy se pak postupně setkaly u ohníčku v zahradě školy. Zavzpomínat na letošní velice vydařený ročník si můžete na www.zshorakhk.cz.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy