Projekt "Nebezpečí internetu"

Datum: 21.4.

zpráva p. uč. Škultétyové

Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. O pravdě tohoto výroku se přesvědčily šesté třídy při projektovém dnu "Nebezpečí internetu aneb Nebuď oběť". Žáci pracovali ve skupinách a  vystřídali se ve čtyřech workshopech, které zahrnovaly témata netholismu, kyberšikany, kyberstalkingu a sociálních sítí. Za svou práci a chování byly skupinky bodově hodnoceny. Žáci byli poučeni a varováni před nebezpečím virtuálního světa a nyní už bude záležet jen na nich, jak rozumně budou k internetu, sociálním sítím a elektronice přistupovat. Výsledková listina zde.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy