Přijímačky "nanečisto" - výsledky - oprava

Datum: 12.3.

Ve středu 7.3. měli naši deváťáci možnost vyzkoušet si nanečisto atmosféru přijímacích zkoušek. V cizím prostředí a s neznámými učiteli se mohli otestovat z matematiky a českého jazyka a zjistit tak současnou úroveň svých znalostí. V tomto školním roce spolupracujeme se ZŠ Jiráskovo náměstí, ZŠ Nový Hradec Králové a ZŠ Bezručova, na které zkoušku konali naši žáci. Prohlédnout si můžete zadání (+řešení) zkoušky z matematiky i českého jazyka (vzorem pro autory zadání byly zkoušky Cermatu z minulých let). Z více než 140 účastníků padesátka dosáhla alespoň poloviční celkové úspěšnosti - viz seznam - kdo se do něj nevešel, získá svoje výsledky od vyučujících.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy