Přijímačky nanečisto - doplněno

Datum: 21.2.

Stejně jako v minulých letech budou mít deváťáci možnost vyzkoušet si zdarma přijímací zkoušky nanečisto a to ve středu 26.2.2020. Tentokrát ale proběhnou ve větším měřítku, zapojeny budou všechny hradecké základní školy zřizované městem. Jde o ideální příležitost ověřit si úroveň znalostí ve srovnání se všemi budoucími účastníky skutečných přijímaček, vyzkoušet si neznámé prostředí, s neznámými vyučujícími i spolubojovníky, protože účastníci budou rozděleni náhodně na všechny zúčastněné školy.  Výsledky by měly být k dispozici nejpozději druhý den, konkrétní body našich žáků najdete zde , výsledky všech účastníků zase na tomto odkazu. S případnými dotazy k celému průběhu zkoušek se můžete obracet na paní učitelku Škultétyovou.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy