Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Přijímačky nanečisto - doplněno

Datum: 21.2.

Stejně jako v minulých letech budou mít deváťáci možnost vyzkoušet si zdarma přijímací zkoušky nanečisto a to ve středu 26.2.2020. Tentokrát ale proběhnou ve větším měřítku, zapojeny budou všechny hradecké základní školy zřizované městem. Jde o ideální příležitost ověřit si úroveň znalostí ve srovnání se všemi budoucími účastníky skutečných přijímaček, vyzkoušet si neznámé prostředí, s neznámými vyučujícími i spolubojovníky, protože účastníci budou rozděleni náhodně na všechny zúčastněné školy.  Výsledky by měly být k dispozici nejpozději druhý den, konkrétní body našich žáků najdete zde , výsledky všech účastníků zase na tomto odkazu. S případnými dotazy k celému průběhu zkoušek se můžete obracet na paní učitelku Škultétyovou.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy