Přijímačky nanečisto 2017 - aktualizováno

Celkem 130 deváťáků na základních školách Jiráskovo náměstí, Nový Hradec, Bezručova a M. Horákové si „nanečisto“ vyzkoušelo 1.3. atmosféru přijímacích zkoušek. Zájemci z každé školy vykonali zkoušku z českého jazyka a matematiky obsahově podobnou povinným přijímacím zkouškám na střední školy, které je čekají v dubnu. Zkoušky navíc dělali vždy na jiné škole, v jiném prostředí a s jiným učiteli, to má při skutečných zkouškách také vliv na jejich výsledek. Podívat se můžete na zhruba třetinu nejúspěšnějších celkově, z matematiky a z českého jazyka. Pokud se mezi nimi nenajdete, získáte výsledky u svých vyučujících a také to znamená, že do dubna budete muset ještě zabrat, jestli chcete u skutečných přijímaček uspět.