Pohár rozhlasu - mladší žákyně

Datum: 9.5.

zpráva p. uč. Andrlové
Dne 5.5. proběhla soutěž mladších žákyň v atletických disciplínách – 60 m, 600 m, skok vysoký, skok daleký, hod, štafeta 4x60 m. Většina našich děvčat soutěžila v těchto disciplínách poprvé a většina z nich si také vylepšila osobní rekordy,  ale na nejlepší družstva to zatím nestačilo. Mezi třinácti zúčastněnými školami zvítězila ZŠ Bezručova, naše děvčata obsadila 8. místo. Děkujeme všem za poctivou reprezentaci.

Reprezentovali nás:

Marie Hloušková, Jana Maršounová, Kristýna Hromádková, všechny 6.A,  Gabriela Novotná, 6.B,  Karolína Makaričová, 6.C, Kristýna Kratěnová, Natálie Řezníčková, Tereza Šímová, všechny 7.A, Beáta Rážová a Vendula Silbernáglová, obě 7.B

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy