Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Poděkování za pomoc policii

Datum: 17.2.

V pondělí 17.2. k nám dorazil zástupce kriminální policie, tentokrát ne kvůli nějakým probémům, ale proto, aby poděkoval a předal drobné dárky Davidu Šolcovi ze 6.C za jeho pohotový a statečný čin při řešení jednoho případu. Jsme velmi rádi, že se David dokázal zachovat tak, jak by to ani leckterý dospělý nezvládl, děkujeme:-)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy