Okresní Pythagoriáda - další aktualizace

Datum: 18.5.

V pondělí 15.5. naše škola pořádala okresní kolo Pythagoriády pro žáky 5. tříd. Soutěžící měli za hodinu zvládnout 15 úloh, za každou mohli získat jeden bod, maximálně tedy 15 bodů, úspěšnými řešiteli se stali všichni, kdo získali alespoň 10 bodů - mezi 55 účastníky se úspěšnými řešiteli stalo 28 z nich. Do okresního kola postoupili také tři naši páťáci a vedli si výborně – Jan Dresler z 5.A obsadil 1.-8. místo se 13 body, Valérie Ludvíková z 5.C získala jen o bod méně a Tereza Nosková z 5.C jen o další bod méně, gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci.
V úterý 16.5. následovala kategorie 6. tříd základních škol a primy osmiletého gymnázia. Tentokrát bylo ze 66 účastníků úspěšných řešitelů patnáct, z toho deset z Biskupského gymnázia.
Poslední okresní kola kategorií 7. a 8. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií u nás proběhla 18.5. Výborného úspěchu dosáhla Kristýna Kratěnová ze 7.A, která ziskem 12 bodů obsadila 2.-3. místo, gratulujeme!
Další podrobnosti najdete na našich stránkách MO&FO.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy