Okresní kolo ve vybíjené

Datum: 24.2.

zpráva p. uč. Buršíka

Ve středu 22.2. se děvčata 6. tříd zúčastnila okresního kola ve vybíjené. Dívky se utkaly se stejně starými soupeřkami ze ZŠ Svobodné Dvory, ZŠ SNP, ZŠ Habrmanova a ZŠ Úprkova. První dva zápasy dívky bohužel těsně prohrály. Další dva však podaly bojovný týmový výkon a díky dvěma výhrám se nakonec umístily na pěkném pátem místě z celkového počtu 10 účastníků.  Tým ve složení: Magda Chmelíková, Aneta Brklová, Karolína Makarovičová, Natka Spišáková, Kristýna Hromádková, Marie Hloušková, Jana Maršounová, Viktorie Kitzlerová, Karolína Kučerová, Gábina Novotná, Karolína Křivská, Nicole Brinkman, Adéla Pakostová a Tereza Vaňásková si za předvedenou hru zaslouží velkou pochvalu.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS