Okresní kolo recitace

Datum: 6.3.

zpráva p. uč. Sedláčkové

6.března 2018 se konalo okresní kolo recitační soutěže kategorie 2. a 3. tříd a 4. a 5. tříd. V 1. kategorii naši školu reprezentovala Gabriela Hejčová ze 3.C, která byla za svůj výkon odměněna postupem do krajského kola a Tobiáš Přívratský, který získal od poroty čestné uznání. Ve druhé kategorii byly obě soutěžící stejně úspěšné. Magda Pánková z 5.A postoupila do krajského kola a Alžběta Morávková rovněž z 5. A získala čestné uznání poroty. Všem soutěžícím blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy