Okresní kolo Pythagoriády

Datum: 28.5.

Ve dnech 27. a 28.5. se na naší škole konalo okresní kolo Pythagoriády všech kategorií od 5. po 8. ročník základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Kvalifikovaly se do něj více než dvě stovky následovníků Pythagora:-), aby řešily 15 úloh spíše zaměřených na úvahu a bystrost. Z našich borců se mezi úspěšné řešitele (alespoň 10 bodů) dostali z páťáků Jana Vojtíšková z 5.B na 6.-11. místě s 11 body, Tomáš Chrtek, 5.C a  Anna Pohořálková, 5.A, kteří měli o jeden bod méně. Mezi sedmáky byly úspěšnými řešitelkami Lucie Martinková, 7.A, se 12 body na 6.-11. místě a Karolína Dostálová, 7.A s 11 body. Gratulujeme úspěšným řešitelům a všem našim účastníkům děkujeme za poctivou reprezentaci. Další pořadí najdete na naší stránce MO&FO (zadání a řešení úloh zatím zveřejnit nemůžeme).

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy