Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo MO Z5,Z9

Datum: 29.1.

Téměř stovka úspěšných řešitelů školních kol matematické olympiády se sešla na naší škole ve středu 29.1. V kategorii Z9 jsme zastoupení neměli, zatímco v kategorii Z5 se mezi úspěšné řešitele protlačila na 18.-20. místě Kateřina Jägerová z 5.D. Výsledkové listiny, zadání a řešení úloh najdete na našich stránkách  MO&FO.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy