Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo FO

Datum: 24.1.

Okresní kolo fyzikální olympiády kategorií E a F proběhlo 24.1.na naší škole. Z početné skupiny našich žáků dosáhl nejlepšího výsledku Dominik Lhoták z 8.C na 5. místě v kategorii F. Celkové pořadí si můžete prohlédnout ve výsledkových listinách kategorie E a kategorie F. Děkujeme všem našim reprezentantům za poctivou přípravu pod vedením p. uč. Strnada a dobré výkony.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy