Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo DěO - postup do kraje

Datum: 21.1.

V okresním kole dějepisné olympiády nás reprezentovali Šimon Peterka z 9.A a Adam Kokrda z 8.A. Oba potvrdili dobré znalosti, když Šimon obsadil pěkné 6. místo ze 40 účastníků a Adam, který se bude moci zúčastnit ještě příští rok, skončil těsně za první desítkou. Děkujeme oběma za vzornou reprezentaci a gratulujeme k postupu do krajského kola!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy