Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo CHO

Datum: 28.2.

Okresní kolo chemické olympiády proběhlo v pátek 28.2. na přírodovědecké fakultě UHK Hradec Králové. Z naší školy se do něj kvalifikovali tři nejúspěšnější ze školního kola Tereza Kramářová, 9.C, Ondřej Holeček, 9.B a  Adam Pultar, 9.A. Po pilné přípravě obsadila Tereza Kramářová 5. místo a Ondra Holeček 12. místo, když se před nimi umístili jen studenti gymnázií, takže naši chemici jsou na základních školách nejlepší:-) Děkujeme za výbornou reprezentaci a držíme palce pro postup do dalšího kola.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy