Okresní kolo Archimediády

Datum: 23.5.

V úterý 23.5. proběhlo na ZŠ Bezručova okresní kolo Archimediády (fyzikální olympiáda pro 7. třídy ZŠ), na které dorazilo 37 soutěžících, nejvíc jich přijelo z naší školy pod vedením p. uč. Zýkové – patnáct! Jejich pilná pravidelná příprava se zúročila dalším fyzikálním úspěchem, ziskem třetího místa, na kterém skončil Tomáš Kubišta ze 7.A, páté místo obsadila Johana Kinclová ze 7.A a hned za ní se umístil Yevgen  Shmano ze 7.B. Navíc v první desítce skončilo hned pět našich reprezentantů a mezi 17 úspěšnými řešiteli bylo našich žáků devět! Gratulujeme úspěšným řešitelům a děkujeme všem za skvělou poctivou reprezentaci školy! Další podrobnosti najdete na našich stránkách MO&FO.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy