Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Okresní kolo AJO

Datum: 24.2.

Okresní kolo AJO proběhlo 18.2. na Prvním soukromém jazykovém gymnáziu. Naši reprezentanti  na medaile sice nedosáhli, ale ostudu neudělali, když se umístili zhruba ve středu výsledkových listin - v kategorii IA  Aneta Rážová, 7.A - 12. místo, kategorie IIA Daniel Čáslavský, 9.B - 9. místo. Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy