Okresní finále vybíjené

Datum: 24.4.

zpráva p. uč. Lánové
Ve středu před velikonočními prázdninami se zúčastnila děvčata 4. a 5. tříd okresního finále ve vybíjené, které se konalo v Třebši. Děvčata suverénně vyhrála základní skupinu a postoupila mezi 4 nejlepší. Ani tady nezaváhala a všechny zápasy obětavým výkonem dovedla k vítězství. Radovaly jsme se tak z 1. místa a postupu do krajského finále 12.5. v Kostelci nad Orlicí. Držte nám palce!
Školu reprezentovaly:
Petra Šintáková, Eliška Kašparová, Nikola Roupcová, 5.C, Veronika Pecinová, Eva Perthenová, Viktorie Linderová, Kája Vaňková, 5.A, Aneta Rážová, 4.A, Tamara Pakostová, Adéla Jarošová, Kristýna Šrajerová, Kateřina Zilvarová, 4.B

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy