Oblastní kolo kin-ballu

Datum: 21.3.

Ve středu 20.3. se pod vedením p. uč. Kronikové zúčastnila naše tři družstva oblastního kola Poháru základních škol v kin-ballu. Všechna tři družstva potvrdila tradiční kvalitu, dvě z nich ve svých kategoriích zvítězila a druhé družstvo mladších žáků obsadilo třetí místo. Gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a budeme držet palce v celostáním kole, do kterého postoupila obě vítězná družstva!
Reprezentovali nás: Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, Lucie Šturmová, Lucie Eliášová, Khulan Erdenechimeg, všichni 9.A,Tereza Šímová, Johana Kinclová, obě 8.A, Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Marie Hloušková, Karolína Marková, všichni 7.A, Luisa Pavlíčková, Magdalena Chmelíková, obě 7.C, Nikola Roupcová, Karolína Krausová, Petra Šintáková, všechny 6.C, Vojtěch Pavlík, Daniela Vitvarová, Kateřina Adamová, všichni 7.A

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy