Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Oblastní kolo kin-ballu

zpráva p. uč. Kronikové

Oblastní kolo kin- ballu se konalo 28. 1. 2020 na ZŠ Kukleny. Naši školu reprezentovala tři družstva ve dvou kategoriích.
V kategorii 6. – 7. tříd skončilo naše družstvo na 5. místě. Sestava: Anna Laštůvková, Jakub Vanický, Matěj Macura a Tomáš Černík 6.A, Veronika Marková a Alena Veverková 6.B.
V kategorii 8. – 9. tříd skončilo družstvo A na 2. místě a postoupilo do republikového finále. Družstvo B obsadilo 7. místo. Sestava A: Adam Pultar, Štěpán Hanuska 9.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková 9.C. Sestava B: Karolína Vaňková 8.A, Petra Šintáková a Matěj Přívozník 8.C, Vojtěch Pavlík 9.A.
Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k postupu.