Nejlepší v kraji

zpráva p. ředitele
Naši florbalisté jsou nejlepší v kraji!!!
Naše florbalová reprezentace starších žáků úspěšně ovládla i krajské kolo v Hostinném, které se konalo 4.12. v tamější sportovní hale. Nejprve se chlapci utkali ve skupině se Sobotkou (4:1) a domácím družstvem Hostinného (12:1), poté v semifinále narazili na silnou Dobrušku (3:1) a ve finále si zopakovali zápas s ambiciózní Sobotkou (2:1). Všechny zápasy spojoval jeden zásadní rys, brzy vstřelené góly, a i když finále bylo dramatické až do konce, můžeme směle tvrdit, že všechna utkání jsme režírovali my a zaslouženě postoupili do kvalifikace na republikové finále, které se odehraje v únoru v Liberci. Naši kluci byli fantastičtí jak předvedenou hrou, tak i vystupováním, a dělali tak čest dobrému jménu naší školy. K postupu jim moc gratulujeme a těšíme se na další úspěchy J. Reprezentovali nás: Filip Melichárek, Bohumil Jakoubek, Marián Naar, Daniel Kraus, Patrik Mrkvička, Filip Jan, Daniel Melichárek, Jakub Truneček, Filip Nun, Lukáš Vybíral a Tobiáš Čapek.