MONTS Dětský triatlon

zpráva p. uč. Buršíka

V pátek 16.6. si čtyři odvážlivci vyzkoušeli triatlon (plavání - kolo - běh) na 15. ročníku triatlonového závodu žáků základních škol Královéhradeckého kraje - MONTS Dětský triatlon, který se konal v areálu Stříbrného rybníka. Závodu se zúčastnili: Martin Mrňávek (7.A), Sam Šinkovský, Roman Váňa a Andrej Tkáč (všichni 5.B). Ze závodu jsme přivezli 2 cenné kovy - Martin vybojoval 2. místo v kategorii 7. tříd a Sam vybojoval zlatou medaili v kategorii 5. tříd.
Pro Romana a Andreje to bylo vůbec první setkání s tímto sportem a musím říct, že kluci se v žádném případě neztratili. Všem zúčastněným gratuluji k předvedeným výkonům a doufám, že se na podobné akci sejdeme příští rok v hojnějším počtu.