Milada Cup - výsledky, foto

Datum: 22.1.

Milada Cup - zpráva p. uč. Skrbkové

6. ročník volejbalového turnaje Milada Cup proběhl v sobotu 19. ledna. Do turnaje nastoupilo 12 týmů složených z rodičů, sourozenců a učitelů jednotlivých tříd. Některé týmy pilně trénovaly, takže úroveň turnaje opět stoupla. V tělocvičnách panovala příjemná sportovní atmosféra a fanoušci povzbuzovali své týmy potleskem. Startovné v podobě dobrot všem chutnalo. Moc děkujeme za občerstvení a milou obsluhu v kuchyňce, kam si všichni přišli rádi posedět.

Výsledky:

Děkujeme všem za účast i za pomoc s organizací a těšíme se na další ročník turnaje.

  

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy