Milada Cup 2018 - doplněno foto

Datum: 13.3.

zpráva p. uč. Skrbkové

V sobotu 10. 3. proběhl na naší škole 5. ročník volejbalového turnaje pro rodiče a učitele Milada Cup. Zúčastnil se ho rekordní počet 14 týmů. Úroveň turnaje se od jeho založení neustále zvyšuje a je čím dál tím těžší v nelehké konkurenci uspět. Všechny týmy podávaly skvělé sportovní výkony a fanoušci je za ně odměňovali potleskem a povzbuzováním. Mnoho rodičů začalo díky našemu turnaji a pod vedením svých třídních učitelek pravidelně trénovat a to je jeden z důvodů, proč tento turnaj organizujeme. Výborné bylo občerstvení v kuchyňce, která se stala místem příjemných setkávání hráčů i fanoušků.

Výsledky:

Umístění

Tým

1.

7.A

2. 

4.B

3. 

9.A

 

2.A

 

6.A

 

7.C

 

1.A

 

2.B

 

8.A

 

5.C

 

5.A

 

3.C

 

2.D

 

3.A

 

Děkujeme všem za účast i za pomoc s organizací a těšíme se na další ročník turnaje.

 Pro zajímavost ještě přehled vítězných týmů:

2014

5.B

p. uč. Chromková

2015

5.C

p. uč. Sedláčková

2016

9.B

p. uč. Havrdová

2017

6.A

p. uč. Škultétyová

2018

7.A

p. uč. Skrbková

 

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy