Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Medaile z okresního kola ZO

Datum: 27.2.

Okresní kolo zeměpisné olympiády proběhlo ve středu 26.2. Své zástupce jsme měli ve všech kategoriích, nejvíc se dařilo v kategorii B, kde Tomáš Gloser ze 7.A vybojoval bronzovou medaili, gratulujeme! Výborného výsledku dosáhl také Jan Krutiš ze 6.B, který v kategorii A obsadil 4. místo. Děkujeme všem našim účastníkům a jejich vyučujícím za úspěšnou vzornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy