Medaile z okresního kola MO

Datum: 9.4.

Ve středu 9.4. se na naší škole konalo okresní kolo matematické olympiády kategorií Z6 a Z7, do kterého se kvalifikovalo po 40 soutěžících z každé kategorie. V této velmi početné konkurenci dosáhl výborného úspěchu Tomáš Gloser ze 6.A, který v kategorii Z6 obsadil 1.-2. místo, gratulujeme! Ani naši reprezentanti v kategorii Z7 si nevedli špatně, když čtyři z nich skončili mezi úspěšnými řešiteli, byli to Lucie Martinová a Veronika Pecinová ze 7.A, Karolína Krausová, 7.C a Ondra Pňaček, 7.B. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci. Další pořadí, zadání a řešení úloh najdete na naší stránce MO&FO.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy