Medaile z krajského minifotbalu

Datum: 25.4.

24.4. proběhlo v Jičíně krajské finále v minifotbale, do kterého se probojovala také naše děvčata. Po výborných výkonech dvakrát zvítězila a dostala se do finále, ve kterém podlehla těsně 1:0 družstvu z Trutnova. Děvčata tak získala stříbrné medaile, gratulujeme a děkujeme za výbornou bojovnou reprezentaci. Nemalou zásluhu na jejich úspěchu mají také p. uč. Kroniková a trenérka Radka Kozlovská.
Reprezentovali nás: Lucie Šturmová, Kateřina Dvořáková, Erdenechimeg Khulan, Sofie Eliášová, všechny 9.A, Lucie Landová, Michaela Nováková, obě 9.B, Natálie Nutilová, 8.A, Lucie Machová,8.B, Adéla Pakostová,  Gabriela Novotná, obě 7.B Bárra Plotová, 6.C

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy