Medaile z Hradeckých sportovních her

Datum: 12.6.

Hradecké sportovní hry mládeže jsou tradiční akcí, které se účastní sportovci většiny hradeckých základních škol. V jednom dni probíhají atletické soutěže, druhý den je určen pro plavání. Naši reprezentanti v atletických disciplínách získali v celkovém součtu všech kategorií výborné třetí místo, gratulujeme! Jednotlivé výsledky jsou k dispozici pro mladšístarší a plavání.

V jednotlivých disciplínách byli nejúspěšnější tito atleti: 1. místo - Tina Voborníková, skok do dálky, 2. místo - Karolína Makaričová - skok do dálky, Kořének, Kořínek, Neumann, Jirkův - štafeta 4x60 m, Gabriela Lhotáková - skok do výšky, Martin Mrňávek - běh na 1500 m, Jan Kořének - běh na 60 m, Nicolas Neuman, běh na 150 m, Voborníková, Suchá, Rážová, Šímová - štafeta 4x60 m.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy