McDonald's Cup 4.,5. tříd - okrsek

Datum: 3.5.

zpráva p. uč. Buršíka

V pátek 28. dubna se žáci čtvrtých a pátých ročníků zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonalds Cup. Naši fotbalisté se utkali se žáky ZŠ Štefánikova, ZŠ Třebechovice pod Orebem a ZŠ Plotiště nad Labem. Po dvou výhrách a jedné remíze tak mohli slavit postup do okresního kola. Za bojovnost a předvedené fotbalové výkony si zaslouží velkou pochvalu. Snad se nám bude podobně dařit i v okresním finále, které se koná ve čtvrtek 4. května na hřišti ZŠ Sever.

Složení družstva: Dan Karmin, Tomáš Gloser, Tamara Pakostová, Adam Chýlek, Jan Burda, Matěj Gábel, Adam Fedor, Martin Laštůvka, Ondra Navrátil, Adam Novotný a Kuba Sedláček

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy