Mc Donald’s Cup - okrsek

Datum: 14.5.

zpráva p. uč. Kušnírové

Okrskové kolo fotbalového turnaje Mc Donald’s Cup mladších žáků se konalo 29.4.2019 na hřišti v Třebši. Celý turnaj proběhl ve velmi nepříjemném dešti a chladu, to ale neubralo na sportovním výkonu všech hráčů, kteří bojovali o postup do okresního kola. Družstvo naší školy skončilo na 2. místě, když od postupu ho dělil 1 gól. Školu reprezentovali : 2.A – Novák Matyáš, Vítek Jakub; 2.C - Snížek Vojtěch; 3.A – Hruška Matěj, Pižl Vojtěch, Mossigová Nella; 3.B – Černík Petr, Šinkovský Adam, Tišer Max; 3.C – Repiský Lukáš; 3.D – Novotný Vít, Kopecký Matěj; 4.B – Pavlíková Ella; 4.C – Daňo Jan. Děkujeme za reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy